Warnings

Heroin (35.9%); Noscapine (34.9%); Paracetamol (16.1%); Caffeine (7.6%); Papaverine (2.5%); 6-MAM (0.4%)

Oodatud Heroiin. Tuvastatud Heroiin 35.9%, Noskapiin 34.9%, Paratsetamool 16.1%, Kofeiin 7.6%, Papaveriin 2.5%, 6-MAM 0.4%. Asukoht: Vitoria-Gasteiz, Hispaania. Kuupäev: 2026-01-01. Allikas: ailaket.com.

Heroin (35.9%); Noscapine (34.9%); Paracetamol (16.1%); Caffeine (7.6%); Papaverine (2.5%); 6-MAM (0.4%) tablett
Heroin (35.9%); Noscapine (34.9%); Paracetamol (16.1%); Caffeine (7.6%); Papaverine (2.5%); 6-MAM (0.4%) tablett — Vitoria-Gasteiz, Hispaania — 2026-01-01
Detected
Heroin 35.9%, Noscapine 34.9%, Paracetamol 16.1%, Caffeine 7.6%, Papaverine 2.5%, 6-MAM 0.4%
Expected
Heroin
Logo
Unknown
Color
Unknown
Location
Vitoria-Gasteiz, Spain
Date
2026-01-01
Source
ailaket.com
Media
No image

Detected Substances

  • Heroin 35.9%
  • Noscapine 34.9%
  • Paracetamol 16.1%
  • Caffeine 7.6%
  • Papaverine 2.5%
  • 6-MAM 0.4%

Expected vs Detected

Heroin

Detected result: Heroin 35.9%, Noscapine 34.9%, Paracetamol 16.1%, Caffeine 7.6%, Papaverine 2.5%, 6-MAM 0.4%

Sample Details

No additional sample descriptors available.

Testing Context

  • Location: Vitoria-Gasteiz, Hispaania
  • Date tested: 2026-01-01
  • Source: ailaket.com

Harm Reduction

  • Similar-looking pills can contain different substances or strengths.
  • Use drug checking services when available.
  • Start low and avoid assuming a logo identifies the contents.

SampleDNA Beta

3264 ühendatud hoiatused · Õpi rohkem üldkuludest ja segustest.

  • Heroin35.9%
  • Noscapine34.9%
  • Paracetamol16.1%
  • Caffeine7.6%
  • Papaverine2.5%
  • 6-MAM0.4%

Seotud proovid ja kombinatsioonid

Heroin logo

21 proovi

Sama logo ilmub seotud uimastitest kontrollimise tulemustes.

6-MAM + Acetylcodeine + Caffeine + Heroin + Noscapine + Papaverine + Paracetamol

13 proovi

Avastatud koos seotud narkootikumide kontrollimise tulemustes.

6-MAM + Acetylcodeine + Caffeine + Heroin + Noscapine + Papaverine + Paracetamol + Unknown

7 proovi

Avastatud koos seotud narkootikumide kontrollimise tulemustes.

6-MAM + Acetylcodeine + Caffeine + Heroin + Medetomidine + Noscapine + Papaverine + Paracetamol

6 proovi

Avastatud koos seotud narkootikumide kontrollimise tulemustes.

Links

This static page is intended as the readable export baseline for crawler and low-capability delivery.

Get the full DrugsPRO experience

Open the interactive DrugsPRO app for deeper analysis, filters, saved items, and mobile-first navigation.

Get the PRO test kit. The simple, quick and reliable drug checking test kit. Visit https://protestkit.eu