Warnings
Caffeine (1.9%); MDMA (3.9%); 4-MMC (9.1%); Ketamine (8.3%); 4-CMC (1.7%); Cocaine (2.5%); Unknown
Oodatud Pink Cocaine. Tuvastatud Kofeiin 1.9%, MDMA 3.9%, Mefedroon 9.1%, Ketamiin 8.3%, 4-CMC 1.7%, Kokaiin 2.5%, Unknown. Asukoht: Vienna, Austria. Kuupäev: 2026-02-02. Allikas: checkit.wien.
Caffeine (1.9%); MDMA (3.9%); 4-MMC (9.1%); Ketamine (8.3%); 4-CMC (1.7%); Cocaine (2.5%); Unknown tablett — Vienna, Austria — 2026-02-02
- Detected
- Caffeine 1.9%, MDMA 3.9%, 4-MMC 9.1%, Ketamine 8.3%, 4-CMC 1.7%, Cocaine 2.5%, Unknown
- Expected
- Pink Cocaine
- Logo
- Unknown
- Color
- Unknown
- Location
- Vienna, Austria
- Date
- 2026-02-02
- Source
- checkit.wien
- Media
- No image
Detected Substances
- Caffeine 1.9%
- MDMA 3.9%
- 4-MMC 9.1%
- Ketamine 8.3%
- 4-CMC 1.7%
- Cocaine 2.5%
- Unknown
Expected vs Detected
Pink Cocaine
Detected result: Caffeine 1.9%, MDMA 3.9%, 4-MMC 9.1%, Ketamine 8.3%, 4-CMC 1.7%, Cocaine 2.5%, Unknown
Sample Details
No additional sample descriptors available.
Testing Context
- Location: Vienna, Austria
- Date tested: 2026-02-02
- Source: checkit.wien
Harm Reduction
- Similar-looking pills can contain different substances or strengths.
- Use drug checking services when available.
- Start low and avoid assuming a logo identifies the contents.
SampleDNA Beta
23066 ühendatud hoiatused · Õpi rohkem üldkuludest ja segustest.
- Caffeine1.9%
- MDMA3.9%
- 4-MMC9.1%
- Ketamine8.3%
- 4-CMC1.7%
- Cocaine2.5%
- UnknownTuvastatud
Seotud proovid ja kombinatsioonid
4-CMC + Caffeine + Cocaine + iso-LSD + Ketamine + LSD + MDMA + Unknown + Unknown 2
1 näidis
Avastatud koos seotud narkootikumide kontrollimise tulemustes.
1-PEA + 4-CMC + Caffeine + MDMA + Unknown
1 näidis
Avastatud koos seotud narkootikumide kontrollimise tulemustes.
2-MMC + 3-CMC + Caffeine + Cocaine + iso-LSD + Ketamine + LSD + MDMA + Methylon + Tertramisol (3,6µg (Mikrogramm))
1 näidis
Avastatud koos seotud narkootikumide kontrollimise tulemustes.
2-MMC + Caffeine + Ketamine + MDMA + Unknown
1 näidis
Avastatud koos seotud narkootikumide kontrollimise tulemustes.
2C-B + 4-BMC + Caffeine + Ketamine + MDMA + Unknown
1 näidis
Avastatud koos seotud narkootikumide kontrollimise tulemustes.
SampleDNA-uuring
Links
This static page is intended as the readable export baseline for crawler and low-capability delivery.