Warnings
Heroin (10.5%); Caffeine (31.2%); Paracetamol (31%); Noscapine (12.3%); Papaverine (0.9%); Acetylcodeine (0.8%)
Tuvastatud Heroiin 10.5%, Kofeiin 31.2%, Paratsetamool 31%, Noskapiin 12.3%, Papaveriin 0.9%, Atsetüülkodeiin 0.8%. Asukoht: Berlin, Saksamaa. Kuupäev: 2026-02-10. Allikas: drugchecking.berlin.
Heroin (10.5%); Caffeine (31.2%); Paracetamol (31%); Noscapine (12.3%); Papaverine (0.9%); Acetylcodeine (0.8%) tablett — Berlin, Saksamaa — 2026-02-10
- Detected
- Heroin 10.5%, Caffeine 31.2%, Paracetamol 31%, Noscapine 12.3%, Papaverine 0.9%, Acetylcodeine 0.8%
- Expected
- Unknown
- Logo
- Unknown
- Color
- Unknown
- Location
- Berlin, Germany
- Date
- 2026-02-10
- Source
- drugchecking.berlin
- Media
- 1 image
Detected Substances
- Heroin 10.5%
- Caffeine 31.2%
- Paracetamol 31%
- Noscapine 12.3%
- Papaverine 0.9%
- Acetylcodeine 0.8%
Expected vs Detected
No expected substance was recorded for this sample.
Detected result: Heroin 10.5%, Caffeine 31.2%, Paracetamol 31%, Noscapine 12.3%, Papaverine 0.9%, Acetylcodeine 0.8%
Sample Details
No additional sample descriptors available.
Testing Context
- Location: Berlin, Saksamaa
- Date tested: 2026-02-10
- Source: drugchecking.berlin
Harm Reduction
- Similar-looking pills can contain different substances or strengths.
- Use drug checking services when available.
- Start low and avoid assuming a logo identifies the contents.
SampleDNA Beta
3275 ühendatud hoiatused · Õpi rohkem üldkuludest ja segustest.
- Heroin10.5%
- Caffeine31.2%
- Paracetamol31%
- Noscapine12.3%
- Papaverine0.9%
- Acetylcodeine0.8%
Seotud proovid ja kombinatsioonid
Acetylcodeine + Caffeine + Heroin + Noscapine + Papaverine + Paracetamol
13 proovi · Praegune tulemus
Avastatud koos seotud narkootikumide kontrollimise tulemustes.
Acetylcodeine + Caffeine + Heroin + Noscapine + Papaverine + Paracetamol + Unknown
39 proovi
Avastatud koos seotud narkootikumide kontrollimise tulemustes.
6-MAM + Acetylcodeine + Caffeine + Heroin + Noscapine + Papaverine + Paracetamol
13 proovi
Avastatud koos seotud narkootikumide kontrollimise tulemustes.
6-MAM + Acetylcodeine + Caffeine + Heroin + Noscapine + Papaverine + Paracetamol + Unknown
7 proovi
Avastatud koos seotud narkootikumide kontrollimise tulemustes.
SampleDNA-uuring
Links
This static page is intended as the readable export baseline for crawler and low-capability delivery.