Warnings
Ketamine (41%); Caffeine (21.5%); MDMA (9.9%); 4-BMC (1.1%); 2C-B (1.3%); Unknown
Havaitty Ketamiini 41%, Kofeiini 21.5%, MDMA 9.9%, 4-BMC 1.1%, 2C-B 1.3%, Unknown. Sijainti: Berlin, Saksa. Päivämäärä: 2026-07-06. Lähde: drugchecking.berlin.
Ketamine (41%); Caffeine (21.5%); MDMA (9.9%); 4-BMC (1.1%); 2C-B (1.3%); Unknown-pilleri — Berlin, Saksa — 2026-07-06
- Detected
- Ketamine 41%, Caffeine 21.5%, MDMA 9.9%, 4-BMC 1.1%, 2C-B 1.3%, Unknown
- Expected
- Unknown
- Logo
- Unknown
- Color
- Unknown
- Location
- Berlin, Germany
- Date
- 2026-07-06
- Source
- drugchecking.berlin
- Media
- 1 image
Detected Substances
- Ketamine 41%
- Caffeine 21.5%
- MDMA 9.9%
- 4-BMC 1.1%
- 2C-B 1.3%
- Unknown
Expected vs Detected
No expected substance was recorded for this sample.
Detected result: Ketamine 41%, Caffeine 21.5%, MDMA 9.9%, 4-BMC 1.1%, 2C-B 1.3%, Unknown
Sample Details
No additional sample descriptors available.
Testing Context
- Location: Berlin, Saksa
- Date tested: 2026-07-06
- Source: drugchecking.berlin
Harm Reduction
- Similar-looking pills can contain different substances or strengths.
- Use drug checking services when available.
- Start low and avoid assuming a logo identifies the contents.
SampleDNA Beta
21148 yhdistettyä varoitusta · Löydä lisää yleisistä epäpuhtauksista.
- Ketamine41%
- Caffeine21.5%
- MDMA9.9%
- 4-BMC1.1%
- 2C-B1.3%
- UnknownHavaitut
Liittyvät näytteet ja yhdistelmät
2C-B + Caffeine + Ketamine + MDMA + Unknown
1 näyte
Löytyivät yhdessä liittyvissä huumeiden tarkistustuloksissa.
2C-B + Caffeine + Ketamine + MDMA
8 näytettä
Löytyivät yhdessä liittyvissä huumeiden tarkistustuloksissa.
2C-B + Caffeine + Ketamine + MDMA + Procaine
3 näytettä
Löytyivät yhdessä liittyvissä huumeiden tarkistustuloksissa.
2-MMC + 2C-B + Ketamine + MDMA + Unknown
1 näyte
Löytyivät yhdessä liittyvissä huumeiden tarkistustuloksissa.
2-MMC + Caffeine + Ketamine + MDMA + Unknown
1 näyte
Löytyivät yhdessä liittyvissä huumeiden tarkistustuloksissa.
SampleDNA-etsijä
Links
This static page is intended as the readable export baseline for crawler and low-capability delivery.