Warnings
MDMB-INACA; Heroin (5.7%); Caffeine (35%); Paracetamol (50%); Noscapine (3.4%)
Atklāts MDMB-INACA, Heroīns 5.7%, Kofeīns 35%, Paracetamols 50%, Noskapīns 3.4%. Atrašanās vieta: Nova Gorica, Sežana, Slovēnija. Datums: 2026-02-20. Avots: drogart.org.
MDMB-INACA; Heroin (5.7%); Caffeine (35%); Paracetamol (50%); Noscapine (3.4%) tablete — Nova Gorica, Sežana, Slovēnija — 2026-02-20
- Detected
- MDMB-INACA, Heroin 5.7%, Caffeine 35%, Paracetamol 50%, Noscapine 3.4%
- Expected
- Unknown
- Logo
- Unknown
- Color
- Unknown
- Location
- Nova Gorica, Sežana, Slovenia
- Date
- 2026-02-20
- Source
- drogart.org
- Media
- 1 image
Detected Substances
- MDMB-INACA
- Heroin 5.7%
- Caffeine 35%
- Paracetamol 50%
- Noscapine 3.4%
Expected vs Detected
No expected substance was recorded for this sample.
Detected result: MDMB-INACA, Heroin 5.7%, Caffeine 35%, Paracetamol 50%, Noscapine 3.4%
Sample Details
No additional sample descriptors available.
Testing Context
- Location: Nova Gorica, Sežana, Slovēnija
- Date tested: 2026-02-20
- Source: drogart.org
Harm Reduction
- Similar-looking pills can contain different substances or strengths.
- Use drug checking services when available.
- Start low and avoid assuming a logo identifies the contents.
SampleDNA Beta
3288 saistīti brīdinājumi · Uzziniet vairāk par izplatītām piemaisījumiem.
- MDMB-INACAAtklāts
- Heroin5.7%
- Caffeine35%
- Paracetamol50%
- Noscapine3.4%
Saistītie paraugi un kombinācijas
Caffeine + Heroin + MDMB-INACA + Noscapine + Paracetamol
3 paraugi · Pašreizējais rezultāts
Atklāti kopā saistītu ar surogādu pārbaudēm.
Acetylcodeine + Caffeine + Heroin + Noscapine + Papaverine + Paracetamol + Unknown
39 paraugi
Atklāti kopā saistītu ar surogādu pārbaudēm.
6-MAM + Acetylcodeine + Caffeine + Heroin + Noscapine + Papaverine + Paracetamol
13 paraugu
Atklāti kopā saistītu ar surogādu pārbaudēm.
Acetylcodeine + Caffeine + Heroin + Noscapine + Papaverine + Paracetamol
13 paraugu
Atklāti kopā saistītu ar surogādu pārbaudēm.
Caffeine + Heroin + Noscapine + Paracetamol + Unknown
9 paraugi
Atklāti kopā saistītu ar surogādu pārbaudēm.
SampleDNA meklētājs
Links
This static page is intended as the readable export baseline for crawler and low-capability delivery.