Warnings
Heroin (16%); Caffeine (21%); Paracetamol (18%); 6-MAM; Acetylcodeine; Papaverine; Noscapine; Unknown
Mistenni: Eroina. Rilevat Eroina 16%, Kaffeina 21%, Paraċetamol 18%, 6-MAM, Aċetilkodeina, Papaverina, Noskapina, Unknown. Lokazzjoni: Marseille, Franza. Data: 2023-05-09. Sors: druglab.fr.
Pillola Heroin (16%); Caffeine (21%); Paracetamol (18%); 6-MAM; Acetylcodeine; Papaverine; Noscapine; Unknown — Marseille, Franza — 2023-05-09
- Detected
- Heroin 16%, Caffeine 21%, Paracetamol 18%, 6-MAM, Acetylcodeine, Papaverine, Noscapine, Unknown
- Expected
- Heroin
- Logo
- Unknown
- Color
- brown, white
- Location
- Marseille, France
- Date
- 2023-05-09
- Source
- druglab.fr
- Media
- No image
Detected Substances
- Heroin 16%
- Caffeine 21%
- Paracetamol 18%
- 6-MAM
- Acetylcodeine
- Papaverine
- Noscapine
- Unknown
Expected vs Detected
Heroin
Detected result: Heroin 16%, Caffeine 21%, Paracetamol 18%, 6-MAM, Acetylcodeine, Papaverine, Noscapine, Unknown
Sample Details
No additional sample descriptors available.
Testing Context
- Location: Marseille, Franza
- Date tested: 2023-05-09
- Source: druglab.fr
Harm Reduction
- Similar-looking pills can contain different substances or strengths.
- Use drug checking services when available.
- Start low and avoid assuming a logo identifies the contents.
SampleDNA Beta
4538 avviżi relatati · Tgħallem aktar dwar l-impuritajiet komuni.
- Heroin16%
- Caffeine21%
- Paracetamol18%
- 6-MAMMisjub
- AcetylcodeineMisjub
- PapaverineMisjub
- NoscapineMisjub
- UnknownMisjub
Kampjuni relatati u kombinazzjonijiet
6-MAM + Acetylcodeine + Caffeine + Heroin + Noscapine + Papaverine + Paracetamol + Unknown
7 kampjuni · Riżultat kurrenti
Misjuba flimkien f'riżultati relatati tal-iċċekkjar tad-drogi.
6-MAM + Acetylcodeine + Caffeine + Heroin + Morphine + Noscapine + Papaverine + Paracetamol + Unknown
1 kampjun
Misjuba flimkien f'riżultati relatati tal-iċċekkjar tad-drogi.
Acetylcodeine + Caffeine + Heroin + Noscapine + Papaverine + Paracetamol + Unknown
39 kampjuni
Misjuba flimkien f'riżultati relatati tal-iċċekkjar tad-drogi.
6-MAM + Acetylcodeine + Caffeine + Heroin + Noscapine + Papaverine + Paracetamol
13 kampjuni
Misjuba flimkien f'riżultati relatati tal-iċċekkjar tad-drogi.
6-MAM + Acetylcodeine + Caffeine + Diacetylmorphin + Noscapine + Papaverine + Paracetamol + Unknown
7 kampjuni
Misjuba flimkien f'riżultati relatati tal-iċċekkjar tad-drogi.
Esploratur SampleDNA
Links
This static page is intended as the readable export baseline for crawler and low-capability delivery.