Warnings
Heroin (13.6%); Caffeine (29.4%); Paracetamol (29.1%); Noscapine (10.9%); Acetylcodeine (0.9%); Papaverine (0.7%)
Rilevat Eroina 13.6%, Kaffeina 29.4%, Paraċetamol 29.1%, Noskapina 10.9%, Aċetilkodeina 0.9%, Papaverina 0.7%. Lokazzjoni: Berlin, il-Ġermanja. Data: 2026-02-24. Sors: drugchecking.berlin.
Pillola Heroin (13.6%); Caffeine (29.4%); Paracetamol (29.1%); Noscapine (10.9%); Acetylcodeine (0.9%); Papaverine (0.7%) — Berlin, il-Ġermanja — 2026-02-24
- Detected
- Heroin 13.6%, Caffeine 29.4%, Paracetamol 29.1%, Noscapine 10.9%, Acetylcodeine 0.9%, Papaverine 0.7%
- Expected
- Unknown
- Logo
- Unknown
- Color
- Unknown
- Location
- Berlin, Germany
- Date
- 2026-02-24
- Source
- drugchecking.berlin
- Media
- 1 image
Detected Substances
- Heroin 13.6%
- Caffeine 29.4%
- Paracetamol 29.1%
- Noscapine 10.9%
- Acetylcodeine 0.9%
- Papaverine 0.7%
Expected vs Detected
No expected substance was recorded for this sample.
Detected result: Heroin 13.6%, Caffeine 29.4%, Paracetamol 29.1%, Noscapine 10.9%, Acetylcodeine 0.9%, Papaverine 0.7%
Sample Details
No additional sample descriptors available.
Testing Context
- Location: Berlin, il-Ġermanja
- Date tested: 2026-02-24
- Source: drugchecking.berlin
Harm Reduction
- Similar-looking pills can contain different substances or strengths.
- Use drug checking services when available.
- Start low and avoid assuming a logo identifies the contents.
SampleDNA Beta
3264 avviżi relatati · Tagħrfu aktar dwar ammonzjonijiet komuni.
- Heroin13.6%
- Caffeine29.4%
- Paracetamol29.1%
- Noscapine10.9%
- Acetylcodeine0.9%
- Papaverine0.7%
Eżempji relatati u kombinazzjonijiet
Acetylcodeine + Caffeine + Heroin + Noscapine + Papaverine + Paracetamol
13 kampjuni · Riżultat kurrenti
Identifikati flimkien f'riżi relatati tal-verifikazzjoni tad-droga.
Acetylcodeine + Caffeine + Heroin + Noscapine + Papaverine + Paracetamol + Unknown
39 kampjuni
Identifikati flimkien f'riżi relatati tal-verifikazzjoni tad-droga.
6-MAM + Acetylcodeine + Caffeine + Heroin + Noscapine + Papaverine + Paracetamol
13 kampjuni
Identifikati flimkien f'riżi relatati tal-verifikazzjoni tad-droga.
6-MAM + Acetylcodeine + Caffeine + Heroin + Noscapine + Papaverine + Paracetamol + Unknown
7 kampjuni
Identifikati flimkien f'riżi relatati tal-verifikazzjoni tad-droga.
Esploratur DNA ta' kampjun
Links
This static page is intended as the readable export baseline for crawler and low-capability delivery.