Warnings

Unknown (75.6%); Methylone (17.1%); Magnesium stearate (7.3%)

Oodatud MDMA. Tuvastatud Unknown 75.6%, Metüloon 17.1%, Magnesium stearate 7.3%. Asukoht: Irun, Hispaania. Kuupäev: 2026-02-01. Allikas: ailaket.com.

Unknown (75.6%); Methylone (17.1%); Magnesium stearate (7.3%) tablett — Irun, Hispaania — 2026-02-01
Detected
Unknown 75.6%, Methylone 17.1%, Magnesium stearate 7.3%
Expected
MDMA
Logo
Unknown
Color
orange
Location
Irun, Spain
Date
2026-02-01
Source
ailaket.com
Media
No image

Detected Substances

  • Unknown 75.6%
  • Methylone 17.1%
  • Magnesium stearate 7.3%

Expected vs Detected

MDMA

Detected result: Unknown 75.6%, Methylone 17.1%, Magnesium stearate 7.3%

Sample Details

No additional sample descriptors available.

Testing Context

  • Location: Irun, Hispaania
  • Date tested: 2026-02-01
  • Source: ailaket.com

Harm Reduction

  • Similar-looking pills can contain different substances or strengths.
  • Use drug checking services when available.
  • Start low and avoid assuming a logo identifies the contents.

SampleDNA Beta

1579 ühendatud hoiatused · Õpi rohkem üldkuludest ja segustest.

  • Unknown75.6%
  • Methylone17.1%
  • Magnesium stearate7.3%

Seotud proovid ja kombinatsioonid

Links

This static page is intended as the readable export baseline for crawler and low-capability delivery.

Get the full DrugsPRO experience

Open the interactive DrugsPRO app for deeper analysis, filters, saved items, and mobile-first navigation.

Get the PRO test kit. The simple, quick and reliable drug checking test kit. Visit https://protestkit.eu

Narkootikumide kontrolli hoiatus: Unknown (75.6%); Methylone (17.1%); Magnesium stearate (7.3%) asukohas Irun, Hispaania

Oodatud MDMA. Tuvastatud Unknown (75.6%); Methylone (17.1%); Magnesium stearate (7.3%). Asukoht: Irun, Hispaania. Kuupäev: 2026-02-01. Allikas: ailaket.com.

Otsige tablettide aruandeid, ecstasy ja MDMA tablettide hoiatuseid, uimastitestimise teavitusi ja ootamatuid näidiste sisalduse. Uurige aineid ja riske.

Related pages