DrugsPRO /
Alerts /
Caffeine (59.7%); Amphetamine (40%); Ethylene glycol (0.3%) Warnings
Caffeine (59.7%); Amphetamine (40%); Ethylene glycol (0.3%)
Oodatud Amfetamiin. Tuvastatud Kofeiin 59.7%, Amfetamiin 40%, Etüleenglükool 0.3%. Asukoht: Maeztu, Hispaania. Kuupäev: 2026-05-01. Allikas: ailaket.com.
Caffeine (59.7%); Amphetamine (40%); Ethylene glycol (0.3%) tablett — Maeztu, Hispaania — 2026-05-01
- Detected
- Caffeine 59.7%, Amphetamine 40%, Ethylene glycol 0.3%
- Expected
- Amphetamine
- Logo
- Unknown
- Color
- Unknown
- Location
- Maeztu, Spain
- Date
- 2026-05-01
- Source
- ailaket.com
- Media
- No image
Detected Substances
- Caffeine 59.7%
- Amphetamine 40%
- Ethylene glycol 0.3%
Expected vs Detected
Amphetamine
Detected result: Caffeine 59.7%, Amphetamine 40%, Ethylene glycol 0.3%
Sample Details
No additional sample descriptors available.
Testing Context
- Location: Maeztu, Hispaania
- Date tested: 2026-05-01
- Source: ailaket.com
Harm Reduction
- Similar-looking pills can contain different substances or strengths.
- Use drug checking services when available.
- Start low and avoid assuming a logo identifies the contents.
SampleDNA Beta
3494 ühendatud hoiatused · Õpi rohkem üldkuludest ja segustest.
- Caffeine59.7%
- Amphetamine40%
- Ethylene glycol0.3%
Seotud proovid ja kombinatsioonid
Amphetamine + Caffeine + Ethylene glycol
10 proovi · Praegune tulemus
Avastatud koos seotud narkootikumide kontrollimise tulemustes.
Amphetamine + Caffeine + Ethylene glycol + Methanol
1 näidis
Avastatud koos seotud narkootikumide kontrollimise tulemustes.
Amphetamine + Caffeine + Ethylene glycol + Unknown
1 näidis
Avastatud koos seotud narkootikumide kontrollimise tulemustes.
Amphetamine + Caffeine
1040 proovi
Avastatud koos seotud narkootikumide kontrollimise tulemustes.
Amphetamine + Caffeine + Unknown
54 proovi
Avastatud koos seotud narkootikumide kontrollimise tulemustes.
SampleDNA-uuring
Links
This static page is intended as the readable export baseline for crawler and low-capability delivery.
Get the full DrugsPRO experience
Open the interactive DrugsPRO app for deeper analysis, filters, saved items, and mobile-first navigation.
Get the PRO test kit. The simple, quick and reliable drug checking test kit. Visit https://protestkit.eu