DrugsPRO /
Alerts /
1-PEA (68.4%); Amphetamine (24.6%); Methanol (6.1%); Sugar (0.9%) Warnings
1-PEA (68.4%); Amphetamine (24.6%); Methanol (6.1%); Sugar (0.9%)
Oodatud Amfetamiin. Tuvastatud 1-fenetüülamiin 68.4%, Amfetamiin 24.6%, Metanool 6.1%, Suhkur 0.9%. Asukoht: Vitoria-Gasteiz, Hispaania. Kuupäev: 2026-05-01. Allikas: ailaket.com.
1-PEA (68.4%); Amphetamine (24.6%); Methanol (6.1%); Sugar (0.9%) tablett — Vitoria-Gasteiz, Hispaania — 2026-05-01
- Detected
- 1-PEA 68.4%, Amphetamine 24.6%, Methanol 6.1%, Sugar 0.9%
- Expected
- Amphetamine
- Logo
- Unknown
- Color
- Unknown
- Location
- Vitoria-Gasteiz, Spain
- Date
- 2026-05-01
- Source
- ailaket.com
- Media
- No image
Detected Substances
- 1-PEA 68.4%
- Amphetamine 24.6%
- Methanol 6.1%
- Sugar 0.9%
Expected vs Detected
Amphetamine
Detected result: 1-PEA 68.4%, Amphetamine 24.6%, Methanol 6.1%, Sugar 0.9%
Sample Details
No additional sample descriptors available.
Testing Context
- Location: Vitoria-Gasteiz, Hispaania
- Date tested: 2026-05-01
- Source: ailaket.com
Harm Reduction
- Similar-looking pills can contain different substances or strengths.
- Use drug checking services when available.
- Start low and avoid assuming a logo identifies the contents.
SampleDNA Beta
2044 ühendatud hoiatused · Õpi rohkem üldkuludest ja segustest.
- 1-PEA68.4%
- Amphetamine24.6%
- Methanol6.1%
- Sugar0.9%
Seotud proovid ja kombinatsioonid
1-PEA + Amphetamine + Sugar + Unknown
1 näidis
Avastatud koos seotud narkootikumide kontrollimise tulemustes.
1-PEA + Amphetamine + Caffeine
39 proovi
Avastatud koos seotud narkootikumide kontrollimise tulemustes.
1-PEA + Amphetamine
16 proovi
Avastatud koos seotud narkootikumide kontrollimise tulemustes.
Amphetamine + Caffeine + Sugar
4 proovi
Avastatud koos seotud narkootikumide kontrollimise tulemustes.
1-PEA + Amphetamine + DPIA
3 proovi
Avastatud koos seotud narkootikumide kontrollimise tulemustes.
SampleDNA-uuring
Links
This static page is intended as the readable export baseline for crawler and low-capability delivery.
Get the full DrugsPRO experience
Open the interactive DrugsPRO app for deeper analysis, filters, saved items, and mobile-first navigation.
Get the PRO test kit. The simple, quick and reliable drug checking test kit. Visit https://protestkit.eu