DrugsPRO /
Alerts /
Amphetamine (18.1%); Caffeine (39.3%); Ketamine (33.1%) Warnings
Amphetamine (18.1%); Caffeine (39.3%); Ketamine (33.1%)
Tuvastatud Amfetamiin 18.1%, Kofeiin 39.3%, Ketamiin 33.1%. Asukoht: Zürich, Šveits. Kuupäev: 2026-05-13. Allikas: saferparty.ch.
Amphetamine (18.1%); Caffeine (39.3%); Ketamine (33.1%) tablett — Zürich, Šveits — 2026-05-13
- Detected
- Amphetamine 18.1%, Caffeine 39.3%, Ketamine 33.1%
- Expected
- Unknown
- Logo
- Unknown
- Color
- white
- Location
- Zürich, Switzerland
- Date
- 2026-05-13
- Source
- saferparty.ch
- Media
- 1 image
Appearance
- Color: white
- Media: 1 sample photo
Detected Substances
- Amphetamine 18.1%
- Caffeine 39.3%
- Ketamine 33.1%
Expected vs Detected
No expected substance was recorded for this sample.
Detected result: Amphetamine 18.1%, Caffeine 39.3%, Ketamine 33.1%
Sample Details
No additional sample descriptors available.
Testing Context
- Location: Zürich, Šveits
- Date tested: 2026-05-13
- Source: saferparty.ch
Harm Reduction
- Similar-looking pills can contain different substances or strengths.
- Use drug checking services when available.
- Start low and avoid assuming a logo identifies the contents.
SampleDNA Beta
4387 ühendatud hoiatused · Õpi rohkem üldkuludest ja segustest.
- Amphetamine18.1%
- Caffeine39.3%
- Ketamine33.1%
Seotud proovid ja kombinatsioonid
Amphetamine + Caffeine + Ketamine
14 proovi · Praegune tulemus
Avastatud koos seotud narkootikumide kontrollimise tulemustes.
Crystals logo
644 proovi
Sama logo ilmub seotud uimastitest kontrollimise tulemustes.
Amphetamine logo
5 proovi
Sama logo ilmub seotud uimastitest kontrollimise tulemustes.
Amphetamine + Caffeine + Ketamine + MDMA
17 proovi
Avastatud koos seotud narkootikumide kontrollimise tulemustes.
Amphetamine + Caffeine + Dimethylpentylone + Fenetilamina + Ketamine + MDMA + Methylone + N-ciclohexil normetilona + Phenacetin
2 proovi
Avastatud koos seotud narkootikumide kontrollimise tulemustes.
SampleDNA-uuring
Links
This static page is intended as the readable export baseline for crawler and low-capability delivery.
Get the full DrugsPRO experience
Open the interactive DrugsPRO app for deeper analysis, filters, saved items, and mobile-first navigation.
Get the PRO test kit. The simple, quick and reliable drug checking test kit. Visit https://protestkit.eu