Warnings

Amphetamine (18.1%); Caffeine (39.3%); Ketamine (33.1%)

Tuvastatud Amfetamiin 18.1%, Kofeiin 39.3%, Ketamiin 33.1%. Asukoht: Zürich, Šveits. Kuupäev: 2026-05-13. Allikas: saferparty.ch.

Amphetamine (18.1%); Caffeine (39.3%); Ketamine (33.1%) tablett
Amphetamine (18.1%); Caffeine (39.3%); Ketamine (33.1%) tablett — Zürich, Šveits — 2026-05-13
Detected
Amphetamine 18.1%, Caffeine 39.3%, Ketamine 33.1%
Expected
Unknown
Logo
Unknown
Color
white
Location
Zürich, Switzerland
Date
2026-05-13
Source
saferparty.ch
Media
1 image

Appearance

  • Color: white
  • Media: 1 sample photo

Detected Substances

  • Amphetamine 18.1%
  • Caffeine 39.3%
  • Ketamine 33.1%

Expected vs Detected

No expected substance was recorded for this sample.

Detected result: Amphetamine 18.1%, Caffeine 39.3%, Ketamine 33.1%

Sample Details

No additional sample descriptors available.

Testing Context

  • Location: Zürich, Šveits
  • Date tested: 2026-05-13
  • Source: saferparty.ch

Harm Reduction

  • Similar-looking pills can contain different substances or strengths.
  • Use drug checking services when available.
  • Start low and avoid assuming a logo identifies the contents.

SampleDNA Beta

4387 ühendatud hoiatused · Õpi rohkem üldkuludest ja segustest.

  • Amphetamine18.1%
  • Caffeine39.3%
  • Ketamine33.1%

Seotud proovid ja kombinatsioonid

Amphetamine + Caffeine + Ketamine

14 proovi · Praegune tulemus

Avastatud koos seotud narkootikumide kontrollimise tulemustes.

Amphetamine + Caffeine + Ketamine + MDMA

17 proovi

Avastatud koos seotud narkootikumide kontrollimise tulemustes.

Links

This static page is intended as the readable export baseline for crawler and low-capability delivery.

Get the full DrugsPRO experience

Open the interactive DrugsPRO app for deeper analysis, filters, saved items, and mobile-first navigation.

Get the PRO test kit. The simple, quick and reliable drug checking test kit. Visit https://protestkit.eu

Narkootikumide kontrolli hoiatus: Amphetamine (18.1%); Caffeine (39.3%); Ketamine (33.1%) asukohas Zürich, Šveits

Tuvastatud Amphetamine (18.1%); Caffeine (39.3%); Ketamine (33.1%). Asukoht: Zürich, Šveits. Kuupäev: 2026-05-13. Allikas: saferparty.ch.

Otsige tablettide aruandeid, ecstasy ja MDMA tablettide hoiatuseid, uimastitestimise teavitusi ja ootamatuid näidiste sisalduse. Uurige aineid ja riske.

Amphetamine (18.1%); Caffeine (39.3%); Ketamine (33.1%) — Zürich, Šveits
Amphetamine (18.1%); Caffeine (39.3%); Ketamine (33.1%) — Zürich, Šveits

Related pages