Warnings

Cocaine (70.9%); Levamisole (1.1%); Caffeine (2%); Phenacetin (13.4%); Unknown

Oodatud Kokaiin. Tuvastatud Kokaiin 70.9%, Levamisooli 1.1%, Kofeiin 2%, Fenatsetiin 13.4%, Unknown. Asukoht: Vienna, Austria. Kuupäev: 2026-06-29. Allikas: checkit.wien.

Cocaine (70.9%); Levamisole (1.1%); Caffeine (2%); Phenacetin (13.4%); Unknown tablett
Cocaine (70.9%); Levamisole (1.1%); Caffeine (2%); Phenacetin (13.4%); Unknown tablett — Vienna, Austria — 2026-06-29
Detected
Cocaine 70.9%, Levamisole 1.1%, Caffeine 2%, Phenacetin 13.4%, Unknown
Expected
Cocaine
Logo
Unknown
Color
Unknown
Location
Vienna, Austria
Date
2026-06-29
Source
checkit.wien
Media
No image

Detected Substances

  • Cocaine 70.9%
  • Levamisole 1.1%
  • Caffeine 2%
  • Phenacetin 13.4%
  • Unknown

Expected vs Detected

Cocaine

Detected result: Cocaine 70.9%, Levamisole 1.1%, Caffeine 2%, Phenacetin 13.4%, Unknown

Sample Details

No additional sample descriptors available.

Testing Context

  • Location: Vienna, Austria
  • Date tested: 2026-06-29
  • Source: checkit.wien

Harm Reduction

  • Similar-looking pills can contain different substances or strengths.
  • Use drug checking services when available.
  • Start low and avoid assuming a logo identifies the contents.

SampleDNA Beta

6682 ühendatud hoiatused · Õpi rohkem üldkuludest ja segustest.

  • Cocaine70.9%
  • Levamisole1.1%
  • Caffeine2%
  • Phenacetin13.4%
  • UnknownTuvastatud

Seotud proovid ja kombinatsioonid

Caffeine + Cocaine + Levamisole + Phenacetin

17 proovi

Avastatud koos seotud narkootikumide kontrollimise tulemustes.

Links

This static page is intended as the readable export baseline for crawler and low-capability delivery.

Get the full DrugsPRO experience

Open the interactive DrugsPRO app for deeper analysis, filters, saved items, and mobile-first navigation.

Get the PRO test kit. The simple, quick and reliable drug checking test kit. Visit https://protestkit.eu

Narkootikumide kontrolli hoiatus: Cocaine (70.9%); Levamisole (1.1%); Caffeine (2%); Phenacetin (13.4%); Unknown asukohas Vienna, Austria

Oodatud Kokaiin. Tuvastatud Cocaine (70.9%); Levamisole (1.1%); Caffeine (2%); Phenacetin (13.4%); Unknown. Asukoht: Vienna, Austria. Kuupäev: 2026-06-29. Allikas: checkit.wien.

Otsige tablettide aruandeid, ecstasy ja MDMA tablettide hoiatuseid, uimastitestimise teavitusi ja ootamatuid näidiste sisalduse. Uurige aineid ja riske.

Cocaine (70.9%); Levamisole (1.1%); Caffeine (2%); Phenacetin (13.4%); Unknown — Vienna, Austria
Cocaine (70.9%); Levamisole (1.1%); Caffeine (2%); Phenacetin (13.4%); Unknown — Vienna, Austria

Related pages