Warnings

Cocaine (64.7%); Procaine (9.9%); Levamisole (9.2%)

Odotettu 2C-B. Havaittu Kokaiini 64.7%, Prokaiini 9.9%, Levamisoli 9.2%. Sijainti: Vienna, Itävalta. Päivämäärä: 2026-06-15. Lähde: checkit.wien.

Cocaine (64.7%); Procaine (9.9%); Levamisole (9.2%)-pilleri
Cocaine (64.7%); Procaine (9.9%); Levamisole (9.2%)-pilleri — Vienna, Itävalta — 2026-06-15
Detected
Cocaine 64.7%, Procaine 9.9%, Levamisole 9.2%
Expected
2C-B
Logo
Unknown
Color
Unknown
Location
Vienna, Austria
Date
2026-06-15
Source
checkit.wien
Media
No image

Detected Substances

  • Cocaine 64.7%
  • Procaine 9.9%
  • Levamisole 9.2%

Expected vs Detected

2C-B

Detected result: Cocaine 64.7%, Procaine 9.9%, Levamisole 9.2%

Sample Details

No additional sample descriptors available.

Testing Context

  • Location: Vienna, Itävalta
  • Date tested: 2026-06-15
  • Source: checkit.wien

Harm Reduction

  • Similar-looking pills can contain different substances or strengths.
  • Use drug checking services when available.
  • Start low and avoid assuming a logo identifies the contents.

SampleDNA Beta

3106 yhdistettyä varoitusta · Löydä lisää yleisistä epäpuhtauksista.

  • Cocaine64.7%
  • Procaine9.9%
  • Levamisole9.2%

Liittyvät näytteet ja yhdistelmät

Cocaine + Levamisole + Procaine

36 näytettä · Nykyinen tulos

Havaittu yhdessä toisiinsa liittyvissä huumeiden testaustuloksissa.

Caffeine + Cocaine + Levamisole + Procaine

15 näytettä

Havaittu yhdessä toisiinsa liittyvissä huumeiden testaustuloksissa.

Links

This static page is intended as the readable export baseline for crawler and low-capability delivery.

Get the full DrugsPRO experience

Open the interactive DrugsPRO app for deeper analysis, filters, saved items, and mobile-first navigation.

Get the PRO test kit. The simple, quick and reliable drug checking test kit. Visit https://protestkit.eu

Huumetestauksen varoitus: Cocaine (64.7%); Procaine (9.9%); Levamisole (9.2%) kohteessa Vienna, Itävalta

Odotettu 2C-B. Havaitty Cocaine (64.7%); Procaine (9.9%); Levamisole (9.2%). Sijainti: Vienna, Itävalta. Päivämäärä: 2026-06-15. Lähde: checkit.wien.

Hae tabletteerausraportteja, ekstaasin ja MDMA-tablettivaroituksia, huumeenkäyttövaroituksia ja odottamattomia näytekappaleita. Opi aineista ja riskeistä.

Cocaine (64.7%); Procaine (9.9%); Levamisole (9.2%) — Vienna, Itävalta
Cocaine (64.7%); Procaine (9.9%); Levamisole (9.2%) — Vienna, Itävalta

Related pages