Warnings

Caffeine (73.6%); Amphetamine (22.9%); Methanol (3.1%); Ethanol (0.4%)

Dispeipthe Amfataimín. Fuarthas Caiféin 73.6%, Amfataimín 22.9%, Meatánól 3.1%, Eatánól 0.4%. Áit: Beasain, an Spáinn. Dáta: 2026-05-01. Foinse: ailaket.com.

Piolla Caffeine (73.6%); Amphetamine (22.9%); Methanol (3.1%); Ethanol (0.4%)
Piolla Caffeine (73.6%); Amphetamine (22.9%); Methanol (3.1%); Ethanol (0.4%) — Beasain, an Spáinn — 2026-05-01
Detected
Caffeine 73.6%, Amphetamine 22.9%, Methanol 3.1%, Ethanol 0.4%
Expected
Amphetamine
Logo
Unknown
Color
white
Location
Beasain, Spain
Date
2026-05-01
Source
ailaket.com
Media
No image

Detected Substances

  • Caffeine 73.6%
  • Amphetamine 22.9%
  • Methanol 3.1%
  • Ethanol 0.4%

Expected vs Detected

Amphetamine

Detected result: Caffeine 73.6%, Amphetamine 22.9%, Methanol 3.1%, Ethanol 0.4%

Sample Details

No additional sample descriptors available.

Testing Context

  • Location: Beasain, an Spáinn
  • Date tested: 2026-05-01
  • Source: ailaket.com

Harm Reduction

  • Similar-looking pills can contain different substances or strengths.
  • Use drug checking services when available.
  • Start low and avoid assuming a logo identifies the contents.

SampleDNA Beta

3494 rabhaidh ghaolmhara · Foghlaim tuilleadh faoi na neamhíonachtaí coitianta.

  • Caffeine73.6%
  • Amphetamine22.9%
  • Methanol3.1%
  • Ethanol0.4%

Samplaí agus teaglamaí gaolmhara

Amphetamine + Caffeine + Unknown

54 sampla

Braite le chéile i dtorthaí seiceála drugaí gaolmhara.

Links

This static page is intended as the readable export baseline for crawler and low-capability delivery.

Get the full DrugsPRO experience

Open the interactive DrugsPRO app for deeper analysis, filters, saved items, and mobile-first navigation.

Get the PRO test kit. The simple, quick and reliable drug checking test kit. Visit https://protestkit.eu

Rabhadh seiceáil drugaí: Caffeine (73.6%); Amphetamine (22.9%); Methanol (3.1%); Ethanol (0.4%) in Beasain, Spain

Dispeipthe Amfataimín. Fuarthas Caffeine (73.6%); Amphetamine (22.9%); Methanol (3.1%); Ethanol (0.4%). Áit: Beasain, Spain. Dáta: 2026-05-01. Foinse: ailaket.com.

Lorg tuairiscí pill, rabhachtaí tablet MDMA agus ecstasy, rabhairdáin seiceáil drugaí agus samplaí nach bhfuil ar eolas. Foghlaim faoi substaintí agus rioscaí.

Caffeine (73.6%); Amphetamine (22.9%); Methanol (3.1%); Ethanol (0.4%) — Beasain, Spain
Caffeine (73.6%); Amphetamine (22.9%); Methanol (3.1%); Ethanol (0.4%) — Beasain, Spain

Related pages