Warnings

MDMA (57.6%); Caffeine (18.1%); Amphetamine (7.2%); Ketamine (6.7%)

Elvárt MDMA. Észlelve MDMA 57.6%, Koffein 18.1%, Amfetamin 7.2%, Ketamin 6.7%. Helyszín: Graz, Ausztria. Dátum: 2026-05-08. Forrás: triptalks.at.

MDMA (57.6%); Caffeine (18.1%); Amphetamine (7.2%); Ketamine (6.7%) tabletta
MDMA (57.6%); Caffeine (18.1%); Amphetamine (7.2%); Ketamine (6.7%) tabletta — Graz, Ausztria — 2026-05-08
Detected
MDMA 57.6%, Caffeine 18.1%, Amphetamine 7.2%, Ketamine 6.7%
Expected
MDMA
Logo
Unknown
Color
Unknown
Location
Graz, Austria
Date
2026-05-08
Source
triptalks.at
Media
1 image

Appearance

  • Media: 1 sample photo

Detected Substances

  • MDMA 57.6%
  • Caffeine 18.1%
  • Amphetamine 7.2%
  • Ketamine 6.7%

Expected vs Detected

MDMA

Detected result: MDMA 57.6%, Caffeine 18.1%, Amphetamine 7.2%, Ketamine 6.7%

Sample Details

No additional sample descriptors available.

Testing Context

  • Location: Graz, Ausztria
  • Date tested: 2026-05-08
  • Source: triptalks.at

Harm Reduction

  • Similar-looking pills can contain different substances or strengths.
  • Use drug checking services when available.
  • Start low and avoid assuming a logo identifies the contents.

SampleDNA Beta

18932 kapcsolódó figyelmeztetés · Tudj meg többet a gyakori szennyeződésekről.

  • MDMA57.6%
  • Caffeine18.1%
  • Amphetamine7.2%
  • Ketamine6.7%

Kapcsolódó minták és kombinációk

Amphetamine + Caffeine + Ketamine + MDMA

17 minták · Jelenlegi eredmény

Együttesen az összefüggő drogellenőrzési eredményekben észlelve.

OnlyFans logó

19 minták

Ugyanaz a logó jelenik meg a kapcsolódó gyógyszer-ellenőrzési eredményekben.

Amphetamine + Caffeine + Dimethylpentylone + Fenetilamina + Ketamine + MDMA + Methylone + N-ciclohexil normetilona + Phenacetin

2 minták

Együttesen az összefüggő drogellenőrzési eredményekben észlelve.

Links

This static page is intended as the readable export baseline for crawler and low-capability delivery.

Get the full DrugsPRO experience

Open the interactive DrugsPRO app for deeper analysis, filters, saved items, and mobile-first navigation.

Get the PRO test kit. The simple, quick and reliable drug checking test kit. Visit https://protestkit.eu

Drogellenőrzési figyelmeztetés: MDMA (57.6%); Caffeine (18.1%); Amphetamine (7.2%); Ketamine (6.7%) Graz, Ausztriaban

Elvárt MDMA. Észlelve MDMA (57.6%); Caffeine (18.1%); Amphetamine (7.2%); Ketamine (6.7%). Helyszín: Graz, Ausztria. Dátum: 2026-05-08. Forrás: triptalks.at.

Keresd a pirulajelentéseket, MDMA-tabletták figyelmeztetéseit, drogfogyasztási figyelmeztetéseket és váratlan minta-tartalmakat. Ismerd meg a hatóanyagokat és a kockázatokat.

MDMA (57.6%); Caffeine (18.1%); Amphetamine (7.2%); Ketamine (6.7%) — Graz, Ausztria
MDMA (57.6%); Caffeine (18.1%); Amphetamine (7.2%); Ketamine (6.7%) — Graz, Ausztria

Related pages