Warnings

Cocaine (69.7%); Caffeine (6.4%); Procaine (12.4%)

Laukiama Kokainas. Aptikta Kokainas 69.7%, Kofeinas 6.4%, Prokainas 12.4%. Vieta: Vienna, Austrija. Data: 2025-10-13. Šaltinis: checkit.wien.

Tabletė Cocaine (69.7%); Caffeine (6.4%); Procaine (12.4%)
Tabletė Cocaine (69.7%); Caffeine (6.4%); Procaine (12.4%) — Vienna, Austrija — 2025-10-13
Detected
Cocaine 69.7%, Caffeine 6.4%, Procaine 12.4%
Expected
Cocaine
Logo
Unknown
Color
Unknown
Location
Vienna, Austria
Date
2025-10-13
Source
checkit.wien
Media
No image

Detected Substances

  • Cocaine 69.7%
  • Caffeine 6.4%
  • Procaine 12.4%

Expected vs Detected

Cocaine

Detected result: Cocaine 69.7%, Caffeine 6.4%, Procaine 12.4%

Sample Details

No additional sample descriptors available.

Testing Context

  • Location: Vienna, Austrija
  • Date tested: 2025-10-13
  • Source: checkit.wien

Harm Reduction

  • Similar-looking pills can contain different substances or strengths.
  • Use drug checking services when available.
  • Start low and avoid assuming a logo identifies the contents.

SampleDNA Beta

5587 prijungti įspėjimai · Sužinokite daugiau apie įprastas priemaišas.

  • Cocaine69.7%
  • Caffeine6.4%
  • Procaine12.4%

Susijusios pavyzdžiai ir deriniai

Caffeine + Cocaine + Procaine

145 pavyzdžiai · Dabartinis rezultatas

Nustatyta kartu su susijusiais narkotikų patikros rezultatais.

Caffeine + Cocaine + Levamisole + Procaine

15 pavyzdžiai

Nustatyta kartu su susijusiais narkotikų patikros rezultatais.

Caffeine + Cocaine + Norcocaine + Procaine

8 pavyzdžiai

Nustatyta kartu su susijusiais narkotikų patikros rezultatais.

Caffeine + Cocaine + Phenacetin + Procaine

8 pavyzdžiai

Nustatyta kartu su susijusiais narkotikų patikros rezultatais.

Links

This static page is intended as the readable export baseline for crawler and low-capability delivery.

Get the full DrugsPRO experience

Open the interactive DrugsPRO app for deeper analysis, filters, saved items, and mobile-first navigation.

Get the PRO test kit. The simple, quick and reliable drug checking test kit. Visit https://protestkit.eu

Narkotikų tikrinimo įspėjimas: Cocaine (69.7%); Caffeine (6.4%); Procaine (12.4%) Vienna, Austrija

Laukiama Kokainas. Aptikta Cocaine (69.7%); Caffeine (6.4%); Procaine (12.4%). Vieta: Vienna, Austrija. Data: 2025-10-13. Šaltinis: checkit.wien.

Ieškokite tablečių ataskaitų, ekstazio ir MDMA tablečių įspėjimų, narkotikų tikrinimo įspėjimų ir netikėto mėginio turinio. Sužinokite apie medžiagas ir rizikas.

Cocaine (69.7%); Caffeine (6.4%); Procaine (12.4%) — Vienna, Austrija
Cocaine (69.7%); Caffeine (6.4%); Procaine (12.4%) — Vienna, Austrija

Related pages