Warnings

Cocaine (31.2%); Procaine (59.4%); Tetramisole (0.7%)

Aptikta Kokainas 31.2%, Prokainas 59.4%, Tetramizolis 0.7%. Vieta: Berlin, Vokietija. Data: 2026-05-26. Šaltinis: drugchecking.berlin.

Tabletė Cocaine (31.2%); Procaine (59.4%); Tetramisole (0.7%)
Tabletė Cocaine (31.2%); Procaine (59.4%); Tetramisole (0.7%) — Berlin, Vokietija — 2026-05-26
Detected
Cocaine 31.2%, Procaine 59.4%, Tetramisole 0.7%
Expected
Unknown
Logo
Unknown
Color
Unknown
Location
Berlin, Germany
Date
2026-05-26
Source
drugchecking.berlin
Media
1 image

Appearance

  • Media: 1 sample photo

Detected Substances

  • Cocaine 31.2%
  • Procaine 59.4%
  • Tetramisole 0.7%

Expected vs Detected

No expected substance was recorded for this sample.

Detected result: Cocaine 31.2%, Procaine 59.4%, Tetramisole 0.7%

Sample Details

No additional sample descriptors available.

Testing Context

  • Location: Berlin, Vokietija
  • Date tested: 2026-05-26
  • Source: drugchecking.berlin

Harm Reduction

  • Similar-looking pills can contain different substances or strengths.
  • Use drug checking services when available.
  • Start low and avoid assuming a logo identifies the contents.

SampleDNA Beta

3071 prijungtas įspėjimas · Sužinokite daugiau apie įprastas priemaišas.

  • Cocaine31.2%
  • Procaine59.4%
  • Tetramisole0.7%

Susijusios pavyzdžiai ir deriniai

Cocaine + Procaine + Tetramisole

11 pavyzdžiai · Dabartinis rezultatas

Nustatyta kartu su susijusiais narkotikų patikros rezultatais.

Caffeine + Cocaine + Procaine + Tetramisole

6 pavyzdžiai

Nustatyta kartu su susijusiais narkotikų patikros rezultatais.

Links

This static page is intended as the readable export baseline for crawler and low-capability delivery.

Get the full DrugsPRO experience

Open the interactive DrugsPRO app for deeper analysis, filters, saved items, and mobile-first navigation.

Get the PRO test kit. The simple, quick and reliable drug checking test kit. Visit https://protestkit.eu

Narkotikų tikrinimo įspėjimas: Cocaine (31.2%); Procaine (59.4%); Tetramisole (0.7%) Berlin, Vokietija

Aptikta Cocaine (31.2%); Procaine (59.4%); Tetramisole (0.7%). Vieta: Berlin, Vokietija. Data: 2026-05-26. Šaltinis: drugchecking.berlin.

Ieškokite tablečių ataskaitų, ekstazio ir MDMA tablečių įspėjimų, narkotikų tikrinimo įspėjimų ir netikėto mėginio turinio. Sužinokite apie medžiagas ir rizikas.

Cocaine (31.2%); Procaine (59.4%); Tetramisole (0.7%) — Berlin, Vokietija
Cocaine (31.2%); Procaine (59.4%); Tetramisole (0.7%) — Berlin, Vokietija

Related pages