Warnings

Metformin (32.6%); Methanol (30%); Caffeine (18.2%); Paracetamol (11.1%)

Paredzētā vērtība Amfetamīns. Atklāts Metformīns 32.6%, Metanols 30%, Kofeīns 18.2%, Paracetamols 11.1%. Atrašanās vieta: Vitoria-Gasteiz, Spānija. Datums: 2026-01-01. Avots: ailaket.com.

Metformin (32.6%); Methanol (30%); Caffeine (18.2%); Paracetamol (11.1%) tablete
Metformin (32.6%); Methanol (30%); Caffeine (18.2%); Paracetamol (11.1%) tablete — Vitoria-Gasteiz, Spānija — 2026-01-01
Detected
Metformin 32.6%, Methanol 30%, Caffeine 18.2%, Paracetamol 11.1%
Expected
Amphetamine
Logo
Unknown
Color
Unknown
Location
Vitoria-Gasteiz, Spain
Date
2026-01-01
Source
ailaket.com
Media
No image

Detected Substances

  • Metformin 32.6%
  • Methanol 30%
  • Caffeine 18.2%
  • Paracetamol 11.1%

Expected vs Detected

Amphetamine

Detected result: Metformin 32.6%, Methanol 30%, Caffeine 18.2%, Paracetamol 11.1%

Sample Details

No additional sample descriptors available.

Testing Context

  • Location: Vitoria-Gasteiz, Spānija
  • Date tested: 2026-01-01
  • Source: ailaket.com

Harm Reduction

  • Similar-looking pills can contain different substances or strengths.
  • Use drug checking services when available.
  • Start low and avoid assuming a logo identifies the contents.

SampleDNA Beta

3177 saistīti brīdinājumi · Uzziniet vairāk par izplatītiem piemaisījumiem.

  • Metformin32.6%
  • Methanol30%
  • Caffeine18.2%
  • Paracetamol11.1%

Saistītie paraugi un kombinācijas

Acetylcodeine + Caffeine + Heroin + Noscapine + Papaverine + Paracetamol + Unknown

39 paraugi

Konstatēti kopā saistītos narkotiku pārbaudes rezultātos.

6-MAM + Caffeine + Diacetylmorphin + Noscapine + Papaverine + Paracetamol + Unknown

16 paraugu

Konstatēti kopā saistītos narkotiku pārbaudes rezultātos.

Links

This static page is intended as the readable export baseline for crawler and low-capability delivery.

Get the full DrugsPRO experience

Open the interactive DrugsPRO app for deeper analysis, filters, saved items, and mobile-first navigation.

Get the PRO test kit. The simple, quick and reliable drug checking test kit. Visit https://protestkit.eu

Zāļu pārbaudes brīdinājums: Metformin (32.6%); Methanol (30%); Caffeine (18.2%); Paracetamol (11.1%) Vitoria-Gasteiz, Spānija

Paredzētā vērtība Amfetamīns. Atklāts Metformin (32.6%); Methanol (30%); Caffeine (18.2%); Paracetamol (11.1%). Atrašanās vieta: Vitoria-Gasteiz, Spānija. Datums: 2026-01-01. Avots: ailaket.com.

Meklēt tablešu ziņojumus, ekstāzes un MDMA tablešu brīdinājumus, drošas pārbaudes brīdinājumus un neparedzēta parauga saturs. Uzziniet par vielām un riskiem.

Metformin (32.6%); Methanol (30%); Caffeine (18.2%); Paracetamol (11.1%) — Vitoria-Gasteiz, Spānija
Metformin (32.6%); Methanol (30%); Caffeine (18.2%); Paracetamol (11.1%) — Vitoria-Gasteiz, Spānija

Related pages