Warnings

Cocaine (74.5%); Benzoylecgonine; Caffeine (0.9%); Levamisole (2.4%)

Paredzētā vērtība Kokaīns. Atklāts Kokaīns 74.5%, Benzoilekgonīns, Kofeīns 0.9%, Levamizols 2.4%. Atrašanās vieta: Vienna, Austrija. Datums: 2026-10-05. Avots: checkit.wien.

Cocaine (74.5%); Benzoylecgonine; Caffeine (0.9%); Levamisole (2.4%) tablete
Cocaine (74.5%); Benzoylecgonine; Caffeine (0.9%); Levamisole (2.4%) tablete — Vienna, Austrija — 2026-10-05
Detected
Cocaine 74.5%, Benzoylecgonine, Caffeine 0.9%, Levamisole 2.4%
Expected
Cocaine
Logo
Unknown
Color
Unknown
Location
Vienna, Austria
Date
2026-10-05
Source
checkit.wien
Media
No image

Detected Substances

  • Cocaine 74.5%
  • Benzoylecgonine
  • Caffeine 0.9%
  • Levamisole 2.4%

Expected vs Detected

Cocaine

Detected result: Cocaine 74.5%, Benzoylecgonine, Caffeine 0.9%, Levamisole 2.4%

Sample Details

No additional sample descriptors available.

Testing Context

  • Location: Vienna, Austrija
  • Date tested: 2026-10-05
  • Source: checkit.wien

Harm Reduction

  • Similar-looking pills can contain different substances or strengths.
  • Use drug checking services when available.
  • Start low and avoid assuming a logo identifies the contents.

SampleDNA Beta

5548 saistīti brīdinājumi · Uzziniet vairāk par izplatītiem piemaisījumiem.

  • Cocaine74.5%
  • BenzoylecgonineAtklāts
  • Caffeine0.9%
  • Levamisole2.4%

Saistītie paraugi un kombinācijas

Caffeine + Cocaine + Levamisole + Phenacetin

17 paraugu

Konstatēti kopā saistītos narkotiku pārbaudes rezultātos.

Caffeine + Cocaine + Levamisole + Procaine

15 paraugu

Konstatēti kopā saistītos narkotiku pārbaudes rezultātos.

Links

This static page is intended as the readable export baseline for crawler and low-capability delivery.

Get the full DrugsPRO experience

Open the interactive DrugsPRO app for deeper analysis, filters, saved items, and mobile-first navigation.

Get the PRO test kit. The simple, quick and reliable drug checking test kit. Visit https://protestkit.eu

Narkotiku pārbaudes brīdinājums: Cocaine (74.5%); Benzoilekgonīns; Caffeine (0.9%); Levamisole (2.4%) Vienna, Austrija

Paredzētā vērtība Kokaīns. Atklāts Cocaine (74.5%); Benzoilekgonīns; Caffeine (0.9%); Levamisole (2.4%). Atrašanās vieta: Vienna, Austrija. Datums: 2026-10-05. Avots: checkit.wien.

Meklējiet tablešu ziņojumus, ekstazī un MDMA tablešu brīdinājumus, narkotiku pārbaudes brīdinājumus un neparedzētu paraugu saturu. Uzziniet par vielām un riskiem.

Cocaine (74.5%); Benzoilekgonīns; Caffeine (0.9%); Levamisole (2.4%) — Vienna, Austrija
Cocaine (74.5%); Benzoilekgonīns; Caffeine (0.9%); Levamisole (2.4%) — Vienna, Austrija

Related pages