Warnings

Heroin (24%); Caffeine (16%); Paracetamol (22%); 6-MAM; Noscapine; Acetylcodeine; Unknown

Mistenni: Eroina. Rilevat Eroina 24%, Kaffeina 16%, Paraċetamol 22%, 6-MAM, Noskapina, Aċetilkodeina, Unknown. Lokazzjoni: Aix En Provence, Franza. Data: 2023-01-10. Sors: druglab.fr.

Pillola Heroin (24%); Caffeine (16%); Paracetamol (22%); 6-MAM; Noscapine; Acetylcodeine; Unknown
Pillola Heroin (24%); Caffeine (16%); Paracetamol (22%); 6-MAM; Noscapine; Acetylcodeine; Unknown — Aix En Provence, Franza — 2023-01-10
Detected
Heroin 24%, Caffeine 16%, Paracetamol 22%, 6-MAM, Noscapine, Acetylcodeine, Unknown
Expected
Heroin
Logo
Unknown
Color
brown, white
Location
Aix En Provence, France
Date
2023-01-10
Source
druglab.fr
Media
No image

Detected Substances

  • Heroin 24%
  • Caffeine 16%
  • Paracetamol 22%
  • 6-MAM
  • Noscapine
  • Acetylcodeine
  • Unknown

Expected vs Detected

Heroin

Detected result: Heroin 24%, Caffeine 16%, Paracetamol 22%, 6-MAM, Noscapine, Acetylcodeine, Unknown

Sample Details

No additional sample descriptors available.

Testing Context

  • Location: Aix En Provence, Franza
  • Date tested: 2023-01-10
  • Source: druglab.fr

Harm Reduction

  • Similar-looking pills can contain different substances or strengths.
  • Use drug checking services when available.
  • Start low and avoid assuming a logo identifies the contents.

SampleDNA Beta

4538 avviżi relatati · Tgħallem aktar dwar l-impuritajiet komuni.

  • Heroin24%
  • Caffeine16%
  • Paracetamol22%
  • 6-MAMMisjub
  • NoscapineMisjub
  • AcetylcodeineMisjub
  • UnknownMisjub

Kampjuni relatati u kombinazzjonijiet

6-MAM + Acetylcodeine + Caffeine + Heroin + Noscapine + Papaverine + Paracetamol + Unknown

7 kampjuni

Misjuba flimkien f'riżultati relatati tal-iċċekkjar tad-drogi.

Acetylcodeine + Caffeine + Heroin + Noscapine + Papaverine + Paracetamol + Unknown

39 kampjuni

Misjuba flimkien f'riżultati relatati tal-iċċekkjar tad-drogi.

6-MAM + Acetylcodeine + Caffeine + Heroin + Noscapine + Papaverine + Paracetamol

13 kampjuni

Misjuba flimkien f'riżultati relatati tal-iċċekkjar tad-drogi.

Links

This static page is intended as the readable export baseline for crawler and low-capability delivery.

Get the full DrugsPRO experience

Open the interactive DrugsPRO app for deeper analysis, filters, saved items, and mobile-first navigation.

Get the PRO test kit. The simple, quick and reliable drug checking test kit. Visit https://protestkit.eu

Twissija ta' ċċekkjar tad-drogi: Heroin (24%); Caffeine (16%); Paracetamol (22%); 6-MAM; Noskapina; Aċetilkodeina; Unknown f'Aix En Provence, France

Mistenni: Eroina. Rilevat Heroin (24%); Caffeine (16%); Paracetamol (22%); 6-MAM; Noskapina; Aċetilkodeina; Unknown. Lokazzjoni: Aix En Provence, France. Data: 2023-01-10. Sors: druglab.fr.

Fittex rapporti dwar pilloli, twissijiet dwar pilloli tal-ecstasy u l-MDMA, twissijiet ta' ċċekkjar tad-drogi u kontenuti mhux mistennija tal-kampjuni. Tgħallem dwar is-sustanzi u r-riskji.

Heroin (24%); Caffeine (16%); Paracetamol (22%); 6-MAM; Noskapina; Aċetilkodeina; Unknown — Aix En Provence, France
Heroin (24%); Caffeine (16%); Paracetamol (22%); 6-MAM; Noskapina; Aċetilkodeina; Unknown — Aix En Provence, France

Related pages