Warnings

Cocaine (61%); Procaine (18%); Caffeine (10%)

Mistenni: Kokaina. Rilevat Kokaina 61%, Prokaina 18%, Kaffeina 10%. Lokazzjoni: Berlin, il-Ġermanja. Data: 2024-10-07. Sors: drugchecking.berlin.

Pillola Cocaine (61%); Procaine (18%); Caffeine (10%)
Pillola Cocaine (61%); Procaine (18%); Caffeine (10%) — Berlin, il-Ġermanja — 2024-10-07
Detected
Cocaine 61%, Procaine 18%, Caffeine 10%
Expected
Cocaine
Logo
Unknown
Color
Unknown
Location
Berlin, Germany
Date
2024-10-07
Source
drugchecking.berlin
Media
No image

Detected Substances

  • Cocaine 61%
  • Procaine 18%
  • Caffeine 10%

Expected vs Detected

Cocaine

Detected result: Cocaine 61%, Procaine 18%, Caffeine 10%

Sample Details

No additional sample descriptors available.

Testing Context

  • Location: Berlin, il-Ġermanja
  • Date tested: 2024-10-07
  • Source: drugchecking.berlin

Harm Reduction

  • Similar-looking pills can contain different substances or strengths.
  • Use drug checking services when available.
  • Start low and avoid assuming a logo identifies the contents.

SampleDNA Beta

5608 avviżi relatati · Tgħallem aktar dwar l-impuritajiet komuni.

  • Cocaine61%
  • Procaine18%
  • Caffeine10%

Kampjuni relatati u kombinazzjonijiet

Caffeine + Cocaine + Procaine

145 kampjuni · Riżultat kurrenti

Misjuba flimkien f'riżultati relatati tal-iċċekkjar tad-drogi.

Caffeine + Cocaine + Levamisole + Procaine

15 kampjuni

Misjuba flimkien f'riżultati relatati tal-iċċekkjar tad-drogi.

Caffeine + Cocaine + Norcocaine + Procaine

8 kampjuni

Misjuba flimkien f'riżultati relatati tal-iċċekkjar tad-drogi.

Caffeine + Cocaine + Phenacetin + Procaine

8 kampjuni

Misjuba flimkien f'riżultati relatati tal-iċċekkjar tad-drogi.

Links

This static page is intended as the readable export baseline for crawler and low-capability delivery.

Get the full DrugsPRO experience

Open the interactive DrugsPRO app for deeper analysis, filters, saved items, and mobile-first navigation.

Get the PRO test kit. The simple, quick and reliable drug checking test kit. Visit https://protestkit.eu

Twissija ta' ċċekkjar tad-drogi: Cocaine (61%); Procaine (18%); Caffeine (10%) f'Berlin, Germany

Mistenni: Kokaina. Rilevat Cocaine (61%); Procaine (18%); Caffeine (10%). Lokazzjoni: Berlin, Germany. Data: 2024-10-07. Sors: drugchecking.berlin.

Fittex rapporti dwar pilloli, twissijiet dwar pilloli tal-ecstasy u l-MDMA, twissijiet ta' ċċekkjar tad-drogi u kontenuti mhux mistennija tal-kampjuni. Tgħallem dwar is-sustanzi u r-riskji.

Cocaine (61%); Procaine (18%); Caffeine (10%) — Berlin, Germany
Cocaine (61%); Procaine (18%); Caffeine (10%) — Berlin, Germany

Related pages