Warnings

MDMA (57.6%); Caffeine (18.1%); Amphetamine (7.2%); Ketamine (6.7%)

Verwacht MDMA. Gedetecteerd MDMA 57.6%, Cafeïne 18.1%, Amfetamine 7.2%, Ketamine 6.7%. Locatie: Graz, Oostenrijk. Datum: 2026-05-08. Bron: triptalks.at.

MDMA (57.6%); Caffeine (18.1%); Amphetamine (7.2%); Ketamine (6.7%)-pil
MDMA (57.6%); Caffeine (18.1%); Amphetamine (7.2%); Ketamine (6.7%)-pil — Graz, Oostenrijk — 2026-05-08
Detected
MDMA 57.6%, Caffeine 18.1%, Amphetamine 7.2%, Ketamine 6.7%
Expected
MDMA
Logo
Unknown
Color
Unknown
Location
Graz, Austria
Date
2026-05-08
Source
triptalks.at
Media
1 image

Appearance

  • Media: 1 sample photo

Detected Substances

  • MDMA 57.6%
  • Caffeine 18.1%
  • Amphetamine 7.2%
  • Ketamine 6.7%

Expected vs Detected

MDMA

Detected result: MDMA 57.6%, Caffeine 18.1%, Amphetamine 7.2%, Ketamine 6.7%

Sample Details

No additional sample descriptors available.

Testing Context

  • Location: Graz, Oostenrijk
  • Date tested: 2026-05-08
  • Source: triptalks.at

Harm Reduction

  • Similar-looking pills can contain different substances or strengths.
  • Use drug checking services when available.
  • Start low and avoid assuming a logo identifies the contents.

SampleDNA Beta

18932 verbonden waarschuwingen · Leer meer over veelvoorkomende onzuiverheden.

  • MDMA57.6%
  • Caffeine18.1%
  • Amphetamine7.2%
  • Ketamine6.7%

Gerelateerde monsters en combinaties

Amphetamine + Caffeine + Ketamine + MDMA

17 monsters · Huidig resultaat

Samen gedetecteerd in gerelateerde drug-check-resultaten.

OnlyFans logo

19 monsters

Hetzelfde logo verschijnt in gerelateerde resultaten voor drug-checks.

Amphetamine + Caffeine + Dimethylpentylone + Fenetilamina + Ketamine + MDMA + Methylone + N-ciclohexil normetilona + Phenacetin

2 monsters

Samen gedetecteerd in gerelateerde drug-check-resultaten.

Links

This static page is intended as the readable export baseline for crawler and low-capability delivery.

Get the full DrugsPRO experience

Open the interactive DrugsPRO app for deeper analysis, filters, saved items, and mobile-first navigation.

Get the PRO test kit. The simple, quick and reliable drug checking test kit. Visit https://protestkit.eu

Drug-checking waarschuwing: MDMA (57.6%); Caffeine (18.1%); Amphetamine (7.2%); Ketamine (6.7%) in Graz, Oostenrijk

Verwacht MDMA. Gedetecteerd MDMA (57.6%); Caffeine (18.1%); Amphetamine (7.2%); Ketamine (6.7%). Locatie: Graz, Oostenrijk. Datum: 2026-05-08. Bron: triptalks.at.

Zoek pillenrapporten, ecstasy- en MDMA-tabletwaarschuwingen, drugcontrolewaarschuwingen en onverwachte inhoud van monsters. Leer over stoffen en risico’s.

MDMA (57.6%); Caffeine (18.1%); Amphetamine (7.2%); Ketamine (6.7%) — Graz, Oostenrijk
MDMA (57.6%); Caffeine (18.1%); Amphetamine (7.2%); Ketamine (6.7%) — Graz, Oostenrijk

Related pages