Warnings

Cocaine (41.3%); Procaine (36.6%); Caffeine (17.1%)

Forventet Kokain. Oppdaget Kokain 41.3%, Prokain 36.6%, Koffein 17.1%. Sted: Vienna, Østerrike. Dato: 2026-03-23. Kilde: checkit.wien.

Cocaine (41.3%); Procaine (36.6%); Caffeine (17.1%)-pille
Cocaine (41.3%); Procaine (36.6%); Caffeine (17.1%)-pille — Vienna, Østerrike — 2026-03-23
Detected
Cocaine 41.3%, Procaine 36.6%, Caffeine 17.1%
Expected
Cocaine
Logo
Unknown
Color
Unknown
Location
Vienna, Austria
Date
2026-03-23
Source
checkit.wien
Media
No image

Detected Substances

  • Cocaine 41.3%
  • Procaine 36.6%
  • Caffeine 17.1%

Expected vs Detected

Cocaine

Detected result: Cocaine 41.3%, Procaine 36.6%, Caffeine 17.1%

Sample Details

No additional sample descriptors available.

Testing Context

  • Location: Vienna, Østerrike
  • Date tested: 2026-03-23
  • Source: checkit.wien

Harm Reduction

  • Similar-looking pills can contain different substances or strengths.
  • Use drug checking services when available.
  • Start low and avoid assuming a logo identifies the contents.

SampleDNA Beta

5576 varade varningar · Lær mer om vanlige urenheter.

  • Cocaine41.3%
  • Procaine36.6%
  • Caffeine17.1%

Relaterte prøver og kombinasjoner

Caffeine + Cocaine + Levamisole + Procaine

15 prøver

Oppdaget sammen i tilknyttede legemiddelkontrolleresultater.

Caffeine + Cocaine + Norcocaine + Procaine

8 prøver

Oppdaget sammen i tilknyttede legemiddelkontrolleresultater.

Caffeine + Cocaine + Phenacetin + Procaine

8 prøver

Oppdaget sammen i tilknyttede legemiddelkontrolleresultater.

Links

This static page is intended as the readable export baseline for crawler and low-capability delivery.

Get the full DrugsPRO experience

Open the interactive DrugsPRO app for deeper analysis, filters, saved items, and mobile-first navigation.

Get the PRO test kit. The simple, quick and reliable drug checking test kit. Visit https://protestkit.eu

Varsel om legemiddelkontroll: Cocaine (41.3%); Procaine (36.6%); Caffeine (17.1%) i Vienna, Østerrike

Forventet Kokain. Oppdaget Cocaine (41.3%); Procaine (36.6%); Caffeine (17.1%). Sted: Vienna, Østerrike. Dato: 2026-03-23. Kilde: checkit.wien.

Søk etter pilsrapporter, advarsler om ecstasy og MDMA-tabletter, varsler om narkotika og uventet prøvestoff. Lær om stoffer og risiko.

Cocaine (41.3%); Procaine (36.6%); Caffeine (17.1%) — Vienna, Østerrike
Cocaine (41.3%); Procaine (36.6%); Caffeine (17.1%) — Vienna, Østerrike

Related pages