Warnings

Cocaine (64.7%); Procaine (9.9%); Levamisole (9.2%)

Forventet 2C-B. Oppdaget Kokain 64.7%, Prokain 9.9%, Levamisol 9.2%. Sted: Vienna, Østerrike. Dato: 2026-06-15. Kilde: checkit.wien.

Cocaine (64.7%); Procaine (9.9%); Levamisole (9.2%)-pille
Cocaine (64.7%); Procaine (9.9%); Levamisole (9.2%)-pille — Vienna, Østerrike — 2026-06-15
Detected
Cocaine 64.7%, Procaine 9.9%, Levamisole 9.2%
Expected
2C-B
Logo
Unknown
Color
Unknown
Location
Vienna, Austria
Date
2026-06-15
Source
checkit.wien
Media
No image

Detected Substances

  • Cocaine 64.7%
  • Procaine 9.9%
  • Levamisole 9.2%

Expected vs Detected

2C-B

Detected result: Cocaine 64.7%, Procaine 9.9%, Levamisole 9.2%

Sample Details

No additional sample descriptors available.

Testing Context

  • Location: Vienna, Østerrike
  • Date tested: 2026-06-15
  • Source: checkit.wien

Harm Reduction

  • Similar-looking pills can contain different substances or strengths.
  • Use drug checking services when available.
  • Start low and avoid assuming a logo identifies the contents.

SampleDNA Beta

3106 tilknyttede advarsler · Lær mer om vanlige urenheter.

  • Cocaine64.7%
  • Procaine9.9%
  • Levamisole9.2%

Relaterte prøver og kombinasjoner

Cocaine + Levamisole + Procaine

36 prøver · Gjeldende resultat

Påvist sammen i tilknyttede resultater fra rusmiddelanalyse.

Caffeine + Cocaine + Levamisole + Procaine

15 prøver

Påvist sammen i tilknyttede resultater fra rusmiddelanalyse.

Links

This static page is intended as the readable export baseline for crawler and low-capability delivery.

Get the full DrugsPRO experience

Open the interactive DrugsPRO app for deeper analysis, filters, saved items, and mobile-first navigation.

Get the PRO test kit. The simple, quick and reliable drug checking test kit. Visit https://protestkit.eu

Varsel om legemiddelkontroll: Cocaine (64.7%); Procaine (9.9%); Levamisole (9.2%) i Vienna, Østerrike

Forventet 2C-B. Oppdaget Cocaine (64.7%); Procaine (9.9%); Levamisole (9.2%). Sted: Vienna, Østerrike. Dato: 2026-06-15. Kilde: checkit.wien.

Søk etter pilsrapporter, advarsler om ecstasy og MDMA-tabletter, varsler om narkotika og uventet prøvestoff. Lær om stoffer og risiko.

Cocaine (64.7%); Procaine (9.9%); Levamisole (9.2%) — Vienna, Østerrike
Cocaine (64.7%); Procaine (9.9%); Levamisole (9.2%) — Vienna, Østerrike

Related pages