Warnings
Heroin (18%); Paracetamol (29%); Caffeine (25%); Noscapine (13%); Acetylcodeine (1%); Papaverine (1%)
Tuvastatud Heroiin 18%, Paratsetamool 29%, Kofeiin 25%, Noskapiin 13%, Atsetüülkodeiin 1%, Papaveriin 1%. Asukoht: Berlin, Saksamaa. Kuupäev: 2025-05-20. Allikas: drugchecking.berlin.
Heroin (18%); Paracetamol (29%); Caffeine (25%); Noscapine (13%); Acetylcodeine (1%); Papaverine (1%) tablett — Berlin, Saksamaa — 2025-05-20
- Detected
- Heroin 18%, Paracetamol 29%, Caffeine 25%, Noscapine 13%, Acetylcodeine 1%, Papaverine 1%
- Expected
- Unknown
- Logo
- Unknown
- Color
- Unknown
- Location
- Berlin, Germany
- Date
- 2025-05-20
- Source
- drugchecking.berlin
- Media
- 1 image
Detected Substances
- Heroin 18%
- Paracetamol 29%
- Caffeine 25%
- Noscapine 13%
- Acetylcodeine 1%
- Papaverine 1%
Expected vs Detected
No expected substance was recorded for this sample.
Detected result: Heroin 18%, Paracetamol 29%, Caffeine 25%, Noscapine 13%, Acetylcodeine 1%, Papaverine 1%
Sample Details
No additional sample descriptors available.
Testing Context
- Location: Berlin, Saksamaa
- Date tested: 2025-05-20
- Source: drugchecking.berlin
Harm Reduction
- Similar-looking pills can contain different substances or strengths.
- Use drug checking services when available.
- Start low and avoid assuming a logo identifies the contents.
SampleDNA Beta
3283 seotud hoiatust · Loe lähemalt levinud lisanditest.
- Heroin18%
- Paracetamol29%
- Caffeine25%
- Noscapine13%
- Acetylcodeine1%
- Papaverine1%
Seotud proovid ja kombinatsioonid
Acetylcodeine + Caffeine + Heroin + Noscapine + Papaverine + Paracetamol
13 proovi · Praegune tulemus
Tuvastatud koos seotud uimastitestimise tulemustes.
Acetylcodeine + Caffeine + Heroin + Noscapine + Papaverine + Paracetamol + Unknown
39 proovi
Tuvastatud koos seotud uimastitestimise tulemustes.
6-MAM + Acetylcodeine + Caffeine + Heroin + Noscapine + Papaverine + Paracetamol
13 proovi
Tuvastatud koos seotud uimastitestimise tulemustes.
6-MAM + Acetylcodeine + Caffeine + Heroin + Noscapine + Papaverine + Paracetamol + Unknown
7 proovi
Tuvastatud koos seotud uimastitestimise tulemustes.
SampleDNA sirvija
Links
This static page is intended as the readable export baseline for crawler and low-capability delivery.