Warnings

Heroin (58.7%); Noscapine (29.3%); Acetylcodeine (3.8%); Paracetamol (3.2%); Papaverine (1.8%); Caffeine (0.4%)

Laukiama Heroinas. Aptikta Heroinas 58.7%, Noskapinas 29.3%, Acetilkodeinas 3.8%, Paracetamolis 3.2%, Papaverinas 1.8%, Kofeinas 0.4%. Vieta: Vitoria-Gasteiz, Ispanija. Data: 2026-01-01. Šaltinis: ailaket.com.

Tabletė Heroin (58.7%); Noscapine (29.3%); Acetylcodeine (3.8%); Paracetamol (3.2%); Papaverine (1.8%); Caffeine (0.4%)
Tabletė Heroin (58.7%); Noscapine (29.3%); Acetylcodeine (3.8%); Paracetamol (3.2%); Papaverine (1.8%); Caffeine (0.4%) — Vitoria-Gasteiz, Ispanija — 2026-01-01
Detected
Heroin 58.7%, Noscapine 29.3%, Acetylcodeine 3.8%, Paracetamol 3.2%, Papaverine 1.8%, Caffeine 0.4%
Expected
Heroin
Logo
Unknown
Color
Unknown
Location
Vitoria-Gasteiz, Spain
Date
2026-01-01
Source
ailaket.com
Media
No image

Detected Substances

  • Heroin 58.7%
  • Noscapine 29.3%
  • Acetylcodeine 3.8%
  • Paracetamol 3.2%
  • Papaverine 1.8%
  • Caffeine 0.4%

Expected vs Detected

Heroin

Detected result: Heroin 58.7%, Noscapine 29.3%, Acetylcodeine 3.8%, Paracetamol 3.2%, Papaverine 1.8%, Caffeine 0.4%

Sample Details

No additional sample descriptors available.

Testing Context

  • Location: Vitoria-Gasteiz, Ispanija
  • Date tested: 2026-01-01
  • Source: ailaket.com

Harm Reduction

  • Similar-looking pills can contain different substances or strengths.
  • Use drug checking services when available.
  • Start low and avoid assuming a logo identifies the contents.

SampleDNA Beta

3264 prijungti įspėjimai · Sužinokite daugiau apie įprastas priemaišas.

  • Heroin58.7%
  • Noscapine29.3%
  • Acetylcodeine3.8%
  • Paracetamol3.2%
  • Papaverine1.8%
  • Caffeine0.4%

Susijusios pavyzdžiai ir deriniai

Acetylcodeine + Caffeine + Heroin + Noscapine + Papaverine + Paracetamol

13 pavyzdžiai · Dabartinis rezultatas

Nustatyta kartu su susijusiais narkotikų patikros rezultatais.

Acetylcodeine + Caffeine + Heroin + Noscapine + Papaverine + Paracetamol + Unknown

39 pavyzdžiai

Nustatyta kartu su susijusiais narkotikų patikros rezultatais.

6-MAM + Acetylcodeine + Caffeine + Heroin + Noscapine + Papaverine + Paracetamol

13 pavyzdžiai

Nustatyta kartu su susijusiais narkotikų patikros rezultatais.

6-MAM + Acetylcodeine + Caffeine + Heroin + Noscapine + Papaverine + Paracetamol + Unknown

7 pavyzdžiai

Nustatyta kartu su susijusiais narkotikų patikros rezultatais.

Links

This static page is intended as the readable export baseline for crawler and low-capability delivery.

Get the full DrugsPRO experience

Open the interactive DrugsPRO app for deeper analysis, filters, saved items, and mobile-first navigation.

Get the PRO test kit. The simple, quick and reliable drug checking test kit. Visit https://protestkit.eu