Warnings
Heroin (13.6%); Caffeine (29.4%); Paracetamol (29.1%); Noscapine (10.9%); Acetylcodeine (0.9%); Papaverine (0.7%)
Aptikta Heroinas 13.6%, Kofeinas 29.4%, Paracetamolis 29.1%, Noskapinas 10.9%, Acetilkodeinas 0.9%, Papaverinas 0.7%. Vieta: Berlin, Vokietija. Data: 2026-02-24. Šaltinis: drugchecking.berlin.
Tabletė Heroin (13.6%); Caffeine (29.4%); Paracetamol (29.1%); Noscapine (10.9%); Acetylcodeine (0.9%); Papaverine (0.7%) — Berlin, Vokietija — 2026-02-24
- Detected
- Heroin 13.6%, Caffeine 29.4%, Paracetamol 29.1%, Noscapine 10.9%, Acetylcodeine 0.9%, Papaverine 0.7%
- Expected
- Unknown
- Logo
- Unknown
- Color
- Unknown
- Location
- Berlin, Germany
- Date
- 2026-02-24
- Source
- drugchecking.berlin
- Media
- 1 image
Detected Substances
- Heroin 13.6%
- Caffeine 29.4%
- Paracetamol 29.1%
- Noscapine 10.9%
- Acetylcodeine 0.9%
- Papaverine 0.7%
Expected vs Detected
No expected substance was recorded for this sample.
Detected result: Heroin 13.6%, Caffeine 29.4%, Paracetamol 29.1%, Noscapine 10.9%, Acetylcodeine 0.9%, Papaverine 0.7%
Sample Details
No additional sample descriptors available.
Testing Context
- Location: Berlin, Vokietija
- Date tested: 2026-02-24
- Source: drugchecking.berlin
Harm Reduction
- Similar-looking pills can contain different substances or strengths.
- Use drug checking services when available.
- Start low and avoid assuming a logo identifies the contents.
SampleDNA Beta
3264 prijungti įspėjimai · Sužinokite daugiau apie įprastas priemaišas.
- Heroin13.6%
- Caffeine29.4%
- Paracetamol29.1%
- Noscapine10.9%
- Acetylcodeine0.9%
- Papaverine0.7%
Susijusios pavyzdžiai ir deriniai
Acetylcodeine + Caffeine + Heroin + Noscapine + Papaverine + Paracetamol
13 pavyzdžiai · Dabartinis rezultatas
Nustatyta kartu su susijusiais narkotikų patikros rezultatais.
Acetylcodeine + Caffeine + Heroin + Noscapine + Papaverine + Paracetamol + Unknown
39 pavyzdžiai
Nustatyta kartu su susijusiais narkotikų patikros rezultatais.
6-MAM + Acetylcodeine + Caffeine + Heroin + Noscapine + Papaverine + Paracetamol
13 pavyzdžiai
Nustatyta kartu su susijusiais narkotikų patikros rezultatais.
6-MAM + Acetylcodeine + Caffeine + Heroin + Noscapine + Papaverine + Paracetamol + Unknown
7 pavyzdžiai
Nustatyta kartu su susijusiais narkotikų patikros rezultatais.
SampleDNA tyrėjas
Links
This static page is intended as the readable export baseline for crawler and low-capability delivery.