Warnings
Caffeine (57.1%); Amphetamine (32.3%); Methanol (8.4%); Sugar (1.5%)
Paredzētā vērtība Amfetamīns. Atklāts Kofeīns 57.1%, Amfetamīns 32.3%, Metanols 8.4%, Cukurs 1.5%. Atrašanās vieta: Vitoria-Gasteiz, Spānija. Datums: 2026-06-01. Avots: ailaket.com.
Caffeine (57.1%); Amphetamine (32.3%); Methanol (8.4%); Sugar (1.5%) tablete — Vitoria-Gasteiz, Spānija — 2026-06-01
- Detected
- Caffeine 57.1%, Amphetamine 32.3%, Methanol 8.4%, Sugar 1.5%
- Expected
- Amphetamine
- Logo
- Unknown
- Color
- white
- Location
- Vitoria-Gasteiz, Spain
- Date
- 2026-06-01
- Source
- ailaket.com
- Media
- No image
Detected Substances
- Caffeine 57.1%
- Amphetamine 32.3%
- Methanol 8.4%
- Sugar 1.5%
Expected vs Detected
Amphetamine
Detected result: Caffeine 57.1%, Amphetamine 32.3%, Methanol 8.4%, Sugar 1.5%
Sample Details
No additional sample descriptors available.
Testing Context
- Location: Vitoria-Gasteiz, Spānija
- Date tested: 2026-06-01
- Source: ailaket.com
Harm Reduction
- Similar-looking pills can contain different substances or strengths.
- Use drug checking services when available.
- Start low and avoid assuming a logo identifies the contents.
SampleDNA Beta
3569 saistīti brīdinājumi · Uzziniet vairāk par izplatītiem piemaisījumiem.
- Caffeine57.1%
- Amphetamine32.3%
- Methanol8.4%
- Sugar1.5%
Saistītie paraugi un kombinācijas
Amphetamine + Caffeine + Sugar
4 paraugi
Konstatēti kopā saistītos narkotiku pārbaudes rezultātos.
1-PEA + Amphetamine + Methanol + Sugar
1 paraugs
Konstatēti kopā saistītos narkotiku pārbaudes rezultātos.
1-Phenylpropylamine + Amphetamine + Caffeine + Sugar
1 paraugs
Konstatēti kopā saistītos narkotiku pārbaudes rezultātos.
Amphetamine + Caffeine + Ethanol + Methanol
1 paraugs
Konstatēti kopā saistītos narkotiku pārbaudes rezultātos.
Amphetamine + Caffeine + Ethylene glycol + Methanol
1 paraugs
Konstatēti kopā saistītos narkotiku pārbaudes rezultātos.
SampleDNA meklētājs
Links
This static page is intended as the readable export baseline for crawler and low-capability delivery.