Warnings

Cocaine (67%); Procaine (11%); Tetramisole (0.4%)

Mistenni: Kokaina. Rilevat Kokaina 67%, Prokaina 11%, Tetramisole 0.4%. Lokazzjoni: Berlin, il-Ġermanja. Data: 2024-11-27. Sors: drugchecking.berlin.

Pillola Cocaine (67%); Procaine (11%); Tetramisole (0.4%)
Pillola Cocaine (67%); Procaine (11%); Tetramisole (0.4%) — Berlin, il-Ġermanja — 2024-11-27
Detected
Cocaine 67%, Procaine 11%, Tetramisole 0.4%
Expected
Cocaine
Logo
Unknown
Color
Unknown
Location
Berlin, Germany
Date
2024-11-27
Source
drugchecking.berlin
Media
No image

Detected Substances

  • Cocaine 67%
  • Procaine 11%
  • Tetramisole 0.4%

Expected vs Detected

Cocaine

Detected result: Cocaine 67%, Procaine 11%, Tetramisole 0.4%

Sample Details

No additional sample descriptors available.

Testing Context

  • Location: Berlin, il-Ġermanja
  • Date tested: 2024-11-27
  • Source: drugchecking.berlin

Harm Reduction

  • Similar-looking pills can contain different substances or strengths.
  • Use drug checking services when available.
  • Start low and avoid assuming a logo identifies the contents.

SampleDNA Beta

3103 avviżi relatati · Tgħallem aktar dwar l-impuritajiet komuni.

  • Cocaine67%
  • Procaine11%
  • Tetramisole0.4%

Kampjuni relatati u kombinazzjonijiet

Cocaine + Procaine + Tetramisole

11 kampjuni · Riżultat kurrenti

Misjuba flimkien f'riżultati relatati tal-iċċekkjar tad-drogi.

Caffeine + Cocaine + Procaine + Tetramisole

6 kampjuni

Misjuba flimkien f'riżultati relatati tal-iċċekkjar tad-drogi.

Links

This static page is intended as the readable export baseline for crawler and low-capability delivery.

Get the full DrugsPRO experience

Open the interactive DrugsPRO app for deeper analysis, filters, saved items, and mobile-first navigation.

Get the PRO test kit. The simple, quick and reliable drug checking test kit. Visit https://protestkit.eu

Twissija ta' ċċekkjar tad-drogi: Cocaine (67%); Procaine (11%); Tetramisole (0.4%) f'Berlin, Germany

Mistenni: Kokaina. Rilevat Cocaine (67%); Procaine (11%); Tetramisole (0.4%). Lokazzjoni: Berlin, Germany. Data: 2024-11-27. Sors: drugchecking.berlin.

Fittex rapporti dwar pilloli, twissijiet dwar pilloli tal-ecstasy u l-MDMA, twissijiet ta' ċċekkjar tad-drogi u kontenuti mhux mistennija tal-kampjuni. Tgħallem dwar is-sustanzi u r-riskji.

Cocaine (67%); Procaine (11%); Tetramisole (0.4%) — Berlin, Germany
Cocaine (67%); Procaine (11%); Tetramisole (0.4%) — Berlin, Germany

Related pages